GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13989193
nr 1398 9193
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Vas, Signerad, daterad -87. Glaserad keramik. Höjd: 13cm. Diameter: 25cm
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
tisdag 25 maj 2021
kl 02:47:33